Nike Air Max Spor Ayakkabı Deneyimi Hakkında

Kasım 10, 2016 0 Yazar: admin
Nike Air Max Spor Ayakkabı Deneyimi Hakkında

Daha öncesinde spor ayakkabılara herhangi bir düşkünlüğü olmayanlar bile şimdilerde kışları bile spor ayakkabılarından vazgeçmiyor ve İnsanları en çok görsel olarak kendine aşık eden Nike Air Max modelleri de şimdi neredeyse dört mevsim giyiliyor. İster spor şık ister klasik giyim her şeyin altına uydurularak çeşitli kombinlere aksesuardan daha fazlası oluyor bu modeller. Air Max rahatlığı ve şıklığıyla özellikle sokak modasında en sık kullanılan ayakkabılardan biri. En olmaz denilen, imkansız sayılabilecek kombinlerin altında gururla duruyor, her daim kendine baktırmasını biliyor. Üstelik Air Max’ler sahip oldukları hava tabanı ile ayak sağlığı içinde birebir! Spor ayakkabısının üzerindeki file, ayakkabınızın nefes almasına izin veriyor. Bu ayakkabılar rahatlık konusunda gerçekten beklentilerinizin çok çok ötesinde, Air Max ile yürümüyor adeta uçuyor gibi hissedeceksiniz kendinizi.

Nike Air Max almaya karar verirseniz bir numara büyüğünü rahatlıkla deneyimleyebilirsiniz. Kullanıcıların deneyimlerine göre genellikle bir numara büyüğünü almaktadırlar. Her ne kadar ayakkabının kalıbı geniş gibi dursa da gerçek öyle değil.

İlk kez 1987’de tasarlanan “Air Max” size nefes alabilen panelleriyle konfor sunarak, size bir ayakkabının sahip olması gerekenlerin ötesinde bir deneyim sunuyor. Öncelikle ve de hemen belirtmeliyiz ki ayakkabının temizliği çok kolay, ayakkabıyı kesinlikle tabii ki makinede yıkamıyoruz. Nemli bir bez ya da süngerle “Air Max”sinizin temizliğini yapabilirsiniz.