Hangi Burca Ne Hediyesi Almalı?

Temmuz 20, 2017 0 Yazar: admin

Onu yakından tanı ve hediyesini seç deriz;
Bayram değil, seyran değil. Bu hediye mevzusu da nereden çıktı? demeyin. Ülkemizde veya dünyada ortaak olarak beraberce kutladığımız bazı özel günlerin dışında sadece ülkemiz insanı için önemli olan günler de var. Gelin birde bu pencereden bakalım ve doğum günü veya evlilik yıl dönümleri gibi özel günlerde ne şekilde kolay hediye seçebilirizin analizini yapıp konuyu masaya yatıralım. En sipesifik ve keyifli bir açıdan konuya eğilelim. Peki nedir bu açı derseniz, bu açı tabiki de burçlar.

Koç
Gayet iyi bildiğimiz gibi hareketli olan Koç burcu insanı için alınabilecek en güzel hediye seçenkjeleri sportif eşyalar ve aksesuarlardır. Renkli Ayaklar ‘ın Spor kategorisinden  yapacağınız her seçim onun için doğru karar olacak unutma!

Boğa
Küşüsel bakımlarına oldukça özen gösteren Boğa’lar için önerimiz Renkli Ayaklar ‘ın Babet Ayakkabı ürünleri olacaktır. Onu mutlu edecek bu doğru notaları barındıran babet ürünleri doğru birer seçim olabilir.

İkizler
Teknolojiye oldukça meraklı olan İkizler için hediye almayı planlıyorsan; laptop, fotoğraf makinesi gibi alternatiflere göz atabilirsiniz.

Yengeç
Duygusal yapıya sahip olan ve ev hayatına düşkün olan Yengeç’ler için Sevdiği kişi ile duygusal bağı arttırması için Renkli Ayaklar ‘ın  Sevgili Kombinleri kategorisine ait ürünlerden seçim yapmak en doğru karar.

Aslan
Lükse ve gösterişe düşkün Aslan burçlarına parlak kendini gösteren ve kaliteli bir hediye seçmeye dikkat etmelisiniz. Saat kol düğmesi ya da orijinal deri parçalar bu noktada sana gösterici olacaktır.

Başak
Daha çok fonksiyonel hediyelerden hoşlanan Başak burçlarının sevebileceği hediyeler arasında parfümler ön sıralardadır.

Terazi
Şıklığa ve gösterişe önem veren Terazi’ler için Renkli Ayaklar ‘ın Babet Ayakkabı ve kişisel bakım ürünlerinden bir set hediye edebilirsiniz.

Akrep
Şaşırtıcı hediyelerden hoşlanan Akrep’ler için en iyi hediye şüphesiz ki bir etkinlik bileti olacaktır.

Yay
Gezmekten ve keşfetmekten hoşlanan Yay’lar için alınabilecek en yerinde hediye şık bir valiz, çanta ve Spor ayakkabı olabilir.

Oğlak
İşkolik Oğlak’lara ofiste işlerini kolaylaştıracak bir hediye seçebilirsin. Ajanda, kalem bu noktada en doğru seçim olabilir.

Kova
Kova burcu için hediye seçerken kesinlikle yenilikçi olmalısın. Mp3 çalar, teleskop, elektronik aletler, film DVD’leri, onu mutlu etmeye yetecektir.

Balık
Romantik balıklar içinse şık bir dış giyim ürünleri ve kadınlar için parfüm iyi bir hediye olacaktır.