CAT Caterpillar Botlar Hakkında İncelemeler ve Bilgiler

Kasım 21, 2016 2 Yazar: admin

CAT bot alırsanız minimum 3 yıl giyme garantiniz vardır. O kadar kaliteli bir bot ki uzun senelerden sonra artık sıkılabilirsiniz desek yeridir. Sağlam ve de ömürlük bir kışlık bot dur kendileri.

CAT Caterpillar botları kaliteli botlara güzel bir örnek teşkil etmektedir. Yüksek kalitede bir ürün almak istiyorsanız eğer bu marka kışlık botlar tam size göre diyebiliriz. CAT Caterpillar botlarının bu kadar tutulmasının sebepleri arasında üreticinin kalite standartlarından ödün vermemeleri yapmaktadır.

Cat bot, öncelikle deri kalitesi olarak mükemmel. Botlarda kalın deri kullanılmasına rağmen, su geçirmezlik işlemi yapılmış ve son derece yumuşaktır. Aldıktan sonra kendiniz de ek olarak badem yağı ile yağlarsanız ömrünü dahada uzatabilirsiniz. Ayakkabının iç yüzeyi dil goretex astar ile kaplanmış, su geçirmezliğe rağmen ayağınız hava alıyor ve terleme yapmıyor. İçinde ortopedik yapıda yumuşak ve terletmeyen taban astarı kullanılmış.

Ayakkabılarınız model olarak hem trekking hem de şehir  içi günlük kullanım için ideal bir kışlık bottur. CAT ürünlerini burada Renkli Ayaklar’da ve hemde çok uygun fiyatlarda bulabilmeniz mümkündür. Günlük kullanımla birlikte, doğa yürüyüşü amaçlı kullanıcılar için önerilecek bir üründür.