İade ve Değişim Şartları

Teslimatlarımız; siparişinizi verdiğiniz günden itibaren kargonuz teslim edileceği yere göre 1-5 iş günü içinde adresinize teslim edilir. Üstelik kargo ücretsizdir.

Değişim şartları; Teslim aldığınız ürünün numarasının uymaması (büyük veya küçük olması durumunda) ürünü değişim için tarafımıza gönderebilirsiniz, değişimini sağlar adresinize tekrar göndeririz.

Teslim aldığınız ürünü beğenmemeniz durumunda farklı bir ürünle değiştirebilme hakkınız bulunmaktadır, ayakkabı numarasının büyük veya küçük gelmesi durumunda farklı bir numara ile değişimini yapabiilrsiniz fakat geri iade kabul edilmemektedir. Yeni ürünün fiyatının mevcut üründen az olması durumunda aradaki oluşacak fark hesaplanıp banka hesabınıza gönderilir, çok olması durumunda ise aradaki extra farkın ödemesini tarafımıza yapabilirsiniz.

Değişim durumlarında kargo ücreti size ait olmaktadır. Değişim için gönderilerinizi anlaşmalı olduğumuz kargo firması olan MNG Kargo ile yapmanız durumunda normalden çok daha düşük rakam ödersiniz.

Ödeme yöntemleri; Kapıda nakit ödeme, Kapıda kredi kartıyla ödeme ve Taksitli online ödeme şeklinde yapabilirsiniz.